4240 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    13,00 kr 152,94 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    13,00 kr 152,94 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    13,00 kr 152,94 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    13,00 kr 152,94 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    13,00 kr 152,94 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    13,00 kr 152,94 kr/kg

  • Schesir Schesir Thunfisch in Gelee85g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    13,00 kr 152,94 kr/kg

  • Schesir Schesir Pouch Thunfisch 100 g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    15,00 kr 150,00 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    13,00 kr 130,00 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    15,00 kr 150,00 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    15,00 kr 150,00 kr/kg

  • Schesir Schesir Pouch Hühnerfilet 100 g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    14,00 kr 140,00 kr/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.