4240 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    11,00 kr 62,86 kr/kg

  • Finnern Kattovit Feline Aufbaukur 175g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    11,00 kr 62,86 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    7,00 kr 82,35 kr/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Sardinen 400g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    14,00 kr 35,00 kr/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Thunfisch 400g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    14,00 kr 35,00 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    8,00 kr 43,24 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    8,00 kr 43,24 kr/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Roter Barsch 185g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    8,00 kr 43,24 kr/kg

  • Finnern Schmusy Fisch Sardinen 185g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    8,00 kr 43,24 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    7,00 kr 70,00 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    7,00 kr 70,00 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    7,00 kr 70,00 kr/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.