4240 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    496,00 kr 496,00 kr vardera

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    576,00 kr 576,00 kr vardera

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    1 110,00 kr 1 110,00 kr vardera

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    1 196,00 kr 1 196,00 kr vardera

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    7,00 kr 8,24 kr/100g

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    120,00 kr 1 200,00 kr/l

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    10,00 kr 11,76 kr/100g

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    10,00 kr 11,76 kr/100g

  • Gourmet Gourmet Gold Lachs+Huhn85g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    10,00 kr 11,76 kr/100g

  • Gourmet Gourmet Gold Thunfisch 85g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    10,00 kr 11,76 kr/100g

  • Gourmet Gourmet Gold Truthahn 85g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    10,00 kr 11,76 kr/100g

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    8,00 kr 9,41 kr/100g

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.