25001 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • Royal Canin Dog Royal Canin Medium Junior

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    345,00 kr - 1 037,00 kr86,25 kr/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Indoor 7+ - 3,5

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    506,00 kr 144,57 kr/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Dental Care

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    103,00 kr - 1 025,00 kr257,50 kr/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Kitten Sterilised

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    80,00 kr - 471,00 kr200,00 kr/kg

  • Finnern Rinti Chicko 170g - Schinken

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    58,00 kr 341,18 kr/kg

  • Finnern Rinti Gold Senior 185g - Truthahn

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    10,00 kr 54,05 kr/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Size X-Small Junior - 3 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    276,00 kr 92,00 kr/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Rottweiler Puppy - 3 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    294,00 kr 98,00 kr/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Pug Adult - 500 g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    76,00 kr 152,00 kr/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Boxer Adult - 3 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    264,00 kr 88,00 kr/kg

  • Allco Fisch AL-KO-TE Multi Mix 3 mm

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    173,00 kr - 519,00 kr173,00 kr/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Dachshund Adult 7,5kg - 7,5 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    725,00 kr 96,67 kr/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.