25001 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    150,00 kr 100,00 kr/kg

  • Finnern Snacks Rinti Snack Chicko Dent Medium 150g - Huhn

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    64,00 kr 426,67 kr/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Labrador Adult Sterilised - 3 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    264,00 kr 88,00 kr/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin French Bulldog 26 Adult - 10 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    709,00 kr 70,90 kr/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Size Maxi Adult 5+ - 10 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    645,00 kr 64,50 kr/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin 1st age Milk - 2 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    522,00 kr 261,00 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    185,00 kr 1 233,33 kr/kg

  • Canina Pharma Canina Pharma Katzenmilch - 150 g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    121,00 kr 806,67 kr/kg

  • Allco Fisch AL-KO-TE Profi-Mix 6mm - 1 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    179,00 kr 179,00 kr/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin West Highland Terrier Adult

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    70,00 kr - 178,00 kr118,67 kr/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Cocker Adult - 12 kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    691,00 kr 57,58 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    346,00 kr 346,00 kr/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.