4240 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    27,00 kr 270,00 kr/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Geflügel 5kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    140,00 kr 28,00 kr/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Fisch 5kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    140,00 kr 28,00 kr/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Rind 5kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    140,00 kr 28,00 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    11,00 kr 129,41 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    11,00 kr 129,41 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    11,00 kr 129,41 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    11,00 kr 129,41 kr/kg

  • 5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    11,00 kr 129,41 kr/kg

  • Nestle GourmetDose Gold Souffle Huhn 85g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    10,00 kr 117,65 kr/kg

  • Nestle FELIX Sensations Meaty Senior 1kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    48,00 kr 48,00 kr/kg

  • Nestle Felix Sensations Meaty Inhome 1kg

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    48,00 kr 48,00 kr/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.