2329 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • Trixie Premio Chickies

    TRIXIE Trixie Premio kycklingar

    Fredag levereras - 9 kvar i lager

    mellanmålsben i en kycklingbröstjacka köttinnehåll 61 %

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 9 kvar i lager

    35,00 kr - 1 510,00 kr

  • Trixie Premio Duck Softies

    TRIXIE Trixie Premio Duck Softies

    Fredag levereras - 16 kvar i lager

    Trixie Premio Anka Softies 100 g Trixie Premio Duck Softies (100 gram) är ett kompletterande foder för hundar. De är läckra belöningssnacks gjorda med anka och rika på protein. Dessa läckra snacks innehåller hela 65 % kött! Det perfekta, hälsosamma snackset för din hund, deras kompakta storlek gör dem perfekta som träningsbelöning. Dessa goda snacks är gjorda utan tillsatt socker eller gluten. - Smakrik belöning för hunden - Med anka - Liten storlek, perfekt för träning - Tillverkad av 65 % kött - Inget tillsatt socker eller gluten Sammansättning : ankbröst (64 %), potatisstärkelse, glycerin, vegetabiliska proteinextrakt, mineraler Analytiska beståndsdelar: protein 31 %, fett 9 %, råaska 3,5 %, råfiber 1 %, fukt 23 %

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 16 kvar i lager

    35,00 kr

  • Trixie Premio Fish Chicken Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Fisk Kyckling Strimlor

    Fredag levereras - 11 kvar i lager

    Trixie Premio Fisk Kycklingstrimlor 75 g Trixie Premio Fish Chicken Stripes 75g är kompakta hundgodis med kyckling och sej, gjorda med 65 % kött och 18 % fisk, glutenfria och fria från tillsatt socker. En utsökt godbit eller snacks för din hund! Dessa möra strimlor av läcker kyckling och sej är gjorda med generösa 65 % kött och 18 % fisk och är rika på protein. Detta goda snacks är glutenfritt och sockerfritt, vilket gör det till en hälsosam godbit. - Läckra snacks av kyckling och sej i små strimlor - Köttinnehåll 65 %, fiskinnehåll 18 %, rikt på proteiner - Fri från gluten och tillsatt socker - Perfekt som belöning eller mellanmål Kompletteringsfoder för hundar (mellanmål) Sammansättning: kycklingkött (65 %), sej (18 %), glycerin, sojaprotein, potatisstärkelse, mineraler / inget tillsatt socker / glutenfri / Förvaras torrt och svalt. Analytiska beståndsdelar: Protein 29,0 %, Fetthalt 3,5 %, Råaska 3,0 %, Råfiber 1,0 %, Vattenhalt 34,0 %. Sensoriska tillsatser: Färgämne. Innehåll: 75 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 11 kvar i lager

    35,00 kr

  • Trixie Premio Gevogeltepasta

    TRIXIE Trixie Premio Pasta med Fjäderfä

    Gott om i lager - Fredag levereras

    Trixie Premio Fjäderfäpasta 110 gram Trixie Premio Poultry Paste på 110 gram är ett kompletterande foder i en smakrik tub med kycklingsmak, en praktisk belöning för hundar! Denna pasta kan ges direkt från tuben, vilket resulterar i en kraftfull belöning: att slicka är en fröjd för hundar. Det gör det också enklare att administrera medicinering. Denna smakrika pasta är glutenfri och tillverkad utan tillsatt socker. Det är en idealisk träningsbelöning, och din hund kommer att älska den! - Smakrik belöningspasta för hundar - Baserat på fjäderfä - Glutenfri och utan tillsatt socker Sammansättning: kött och animaliska biprodukter (fjäderfä, 56 %), fjäderfäbuljong, potatisstärkelse, mjölkprotein, grönsaker (kryddor) Analytiska beståndsdelar: fett 25,2 %, råprotein 8 %, råaska 0,9 %, råfiber 0,2 %, fukt 59,7 % Innehåll: 110 gram

    5% extra rabatt Fidello Family

    Gott om i lager - Fredag levereras

    46,00 kr - 81,00 kr

  • Trixie Premio Goose Filets

    TRIXIE Trixie Premio Gåsfiléer

    Fredag levereras - 14 kvar i lager

    Trixie Premio Gåsfiléer 65 gr 12 st Trixie Premio Gåsfiléer (65 g per 12 hundgodis) är läckra gåsfiléstrimlor, innehållande 70 % kött och fria från gluten och tillsatt socker. Ett utsökt godbit eller mellanmål för din hund! Dessa möra gåsstrimlor är gjorda av 70 % kött och är rika på protein. Detta goda mellanmål är glutenfritt och sockerfritt, vilket gör det till ett hälsosamt godbit. - Läckra strimlor med gåskött för hundar - Köttinnehåll 70%, rikt på proteiner - Fri från gluten och tillsatt socker - Perfekt som belöning eller mellanmål Kompletteringsfoder för hundar (mellanmål) Sammansättning: gåskött (70 %), vegetabiliska proteinextrakt, potatisstärkelse, glycerin, sorbitol / inget tillsatt socker / glutenfri / Förvaras torrt och svalt. Analytiska beståndsdelar: Protein 35,0 %, Fetthalt 4,0 %, Råaska 3,5 %, Råfiber 2,0 %, Vattenhalt 18,0 %. Innehåll: 65 g Levereras i förpackningar om 12

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 14 kvar i lager

    35,00 kr

  • Trixie PREMIO Corn Dogs

    Trixie Trixie PREMIO Corn Dogs

    Slut i lager

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Ente und Rinderhaut. Fleischgehalt 56 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 4 Stück / 100 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    33,00 kr 330,00 kr/kg

  • Trixie Premio Crispy Duck

    Trixie Trixie Premio Crispy Duck

    Slut i lager

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Crispy Ducks sind knusprige Entenstreifen mit einer Mitte aus Rinderhaut. Fleischgehalt 88%, reich an Proteinen und ohne Zuckerzusatz. Durch die wieder verschließbare Verpackung bleiben die Snacks besonders lange frisch Inhalt: 100 g Zusammensetzung: Ente (88%), Rinderhaut (10%), Glycerin, Salz. Analytische Bestandteile: Protein 50% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 3%, Feuchtigkeit 18%.

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    29,00 kr 290,00 kr/kg

  • Trixie Premio Duckies

    Trixie Trixie Premio Duckies

    Slut i lager

    Snackknochen ummantelt mit Entenfleisch Fleischgehalt 70 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt: 100g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    27,00 kr 270,00 kr/kg

  • Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Fish Bars - 2 × 30 g

    Slut i lager

    mit Kabeljau Fischgehalt 79 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    12,00 kr 200,00 kr/kg

  • Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Trixie Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes

    Slut i lager

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Kaninchenfleisch und Kabeljau. Fleischgehalt 68 %, Fischgehalt 15 %. Ohne Zuckerzusatz und glutenfrei. Praktisch verpackt im wieder verschließbaren Beutel. Inhalt: 100 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    29,00 kr 290,00 kr/kg

  • Trixie Premio Freeze Dried Kippenborst

    TRIXIE Trixie Premio Frystorkat Kycklingbröst

    Slut i lager

    Trixie Frystorkat kycklingbröst 50 g Trixie frystorkat kycklingbröst 50g är ett gott tillskottsfoder för hundar. Ett naturligt hundgodis tillverkat med 99% frystorkat kycklingbröst, rikt på smak och protein. Detta läckra ankbröst från Trixie är en hälsosam, smakrik och proteinrik godbit för din hund! Dessa goda ankbröstbitar är frystorkade, vilket bevarar den fulla smaken och alla värdefulla ingredienser. Godbiten är tillverkad med 99% kycklingbröst och är därför mycket rik på protein, vilket stödjer god hälsa och muskeluppbyggnad. Ett hälsosamt och ansvarsfullt godbit för din hund! Dess lilla storlek gör det också idealiskt som belöning under träning. - Läckert mellanmål för hundar gjort på kycklingbröst - Frystorkad, smak och ingredienser bevaras - Tillverkad av 99 % kycklingbröst, mycket proteinrik Trixie frystorkad kycklingfilé är ett kompletterande foder för hundar. Sammansättning: kycklingbröst, frystorkad (99 %), tapiokastärkelse. Analytiska beståndsdelar: protein 75 %, råaska 5 %, fett 4 %, råfiber 1 %, fukt 5 %. Råd: Förvaras torrt och svalt. Innehåll: 50 gram.

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    58,00 kr

  • Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Geflügelcreme - 110g

    Slut i lager

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Geflügelcreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Geflügelgehalt der Paste beträgt mindestens 50% und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung:Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (alle vom Geflügel, 51%), Mais- und Kartoffelstärke, Milcheiweiß, Gemüse (Gewürze) Inhalt: 110 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    41,00 kr 372,73 kr/kg

Snacks - Fidello

Snacks för hundar – Ansvarsfulla snacks för varje dag

Hos Fidello hittar du ett brett utbud av goda och ansvarsfulla hundgodis. Oavsett om du letar efter belöningar för träning, tugggodis för långvarig tuggglädje eller en godbit för att skämma bort din hund, har vi det perfekta godbiten för varje hund. Våra godbitar är gjorda med naturliga ingredienser och erbjuder inte bara utsökt smak utan även hälsofördelar.

Varför välja snacks på Fidello?

På Fidello är kvalitet vår högsta prioritet. Våra godis är noggrant utvalda för att möta din hunds behov, utan onödiga tillsatser eller artificiella smakämnen. Oavsett om du letar efter godis som uppfyller specifika kostbehov eller helt enkelt vill ha ett gott godis, erbjuder vårt sortiment något för hundar i alla åldrar, storlekar och raser.

Populära snacksalternativ för hundar

  • Träningsbelöningar : Små, hälsosamma snacks som våra träningsgodis är perfekta för att hålla din hund motiverad under träning.
  • Tuggtabletter : Långvariga tuggtabletter som inte bara ger tuggglädje utan också hjälper till med tandvården. Kolla in våra ben , till exempel.
  • Hypoallergena snacks : Perfekt för hundar med känsliga magar eller matallergier. Upptäck även vårt dietfoder för ytterligare stöd.
  • Hälsosamma godbitar : Snacks med extra näringsämnen, såsom omega-fettsyror eller vitaminer, som bidrar till din hunds hälsa.

Unna din hund hälsosamma snacks

Godis är mer än bara godis – de spelar en viktig roll i din hunds träning och välbefinnande. På Fidello erbjuder vi godis som inte bara är läckra utan också bidrar till din hunds hälsa. Oavsett om du väljer ett dagligt godis eller en speciell belöning kan du lita på vårt noggrant utvalda urval av naturliga och näringsrika alternativ.

Mer för din hund hos Fidello

Förutom snacks erbjuder Fidello allt din hund behöver:

Letar du efter det bästa rasspecifika hundfodret? Kolla då in vårt utbud av rasspecifikt hundfoder, som inkluderar torrfoder och våtfoder speciellt framtaget för en specifik hundras.

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.