2329 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • Få kvar Trixie Premio Lamb Chicken Bagel

    TRIXIE Trixie Premio Lammkycklingbagel

    Fredag levereras - 3 kvar i lager

    Trixie Premio Lammkycklingbagels 17 gr 300 st Trixie Premio Lamm- och Kycklingbagels (17 g, 300 st) är läckra hundgodis i form av små bagels fyllda med lamm och kyckling, innehållande 56 % kött och utan tillsatt socker. Din hund kommer att älska dessa goda Trixie-bagels direkt! Dessa goda godsaker är gjorda med lamm och kyckling och innehåller hela 56 % kött, vilket gör dem rika på protein. Tillverkade utan tillsatt socker är de en hälsosam belöning för din hund. Ett kompletterande foder för hundar. - 'Bagel' för hundar, gjord på 56 % kött - Från lamm och kyckling - Med 56 % kött, mycket protein - Inget tillsatt socker Vikt: 17 gram Levereras i förpackningar om 300 Sammansättning: Lamm 28%, kyckling 28%, vetemjöl, rismjöl, glycerin, olja och fetter (renligt vegetabiliska), sesam. Analytiska beståndsdelar: Protein 23 %, fetthalt 5,5 %, råaska 4,5 %, råfiber 2 %, fukthalt 18 %

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 3 kvar i lager

    2 225,00 kr

  • Trixie Premio Lampasta

    TRIXIE Trixie Premio Lampasta

    Fredag levereras - 15 kvar i lager

    Trixie Premio Lamppasta 110 gram Trixie Premio Lammpaste på 110 gram är ett kompletterande hundfoder i en smakrik tub med lammsmak, en praktisk belöning för din hund! Denna pasta kan ges direkt från tuben, vilket ger en kraftfull belöning. Den gör det också enklare att administrera medicinering. Denna smakrika pasta är glutenfri och tillverkad utan tillsatt socker. Det är en idealisk träningsbelöning, och din hund kommer att älska den! - Smakrik belöningspasta för hundar - Baserat på lamm - Glutenfri och utan tillsatt socker Sammansättning: kött och animaliska biprodukter (40 % lamm, 25 % fågel), potatismjöl, majsmjöl, mjölkprotein, grönsaker (örter) Analytiska beståndsdelar: fett 24,7 %, råprotein 9,8 %, råaska 1,3 %, råfiber 0,2 %, fukt 60,1 % Innehåll: 110 gram

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 15 kvar i lager

    58,00 kr

  • Trixie Premio Leverworstpate Tube

    TRIXIE Trixie Premio Liverwurstpate Tube

    Gott om i lager - Fredag levereras

    Trixie Premio Leverkorv 110 g Trixie Premio Leverkorv 110 gram är ett kompletterande foder för hundar, en praktisk tub med god leverkorvpaté, perfekt för träning och administrering av medicin. Unna din hund en liten dos leverkorvpaté! Använd denna paté när du tränar din hund eller administrerar medicin: det gör det mycket enklare! Denna paté är speciellt framtagen för hundar, låg i salt och örter, och glutenfri. Tillverkad utan tillsatt socker! - Leverkorv i patéform för hundar - I tub, lätt att ge - Perfekt som belöning under träning - Gör det enklare att administrera medicinering - Glutenfri och utan tillsatt socker Sammansättning: kött och animaliska biprodukter (från fläsk: 57 % fläsk, varav 28 % fläsklever), köttbuljong, rapsolja, gelatin, grönsaker (kryddor, örter), ärtfibrer Analytiska beståndsdelar: fett 27 %, råprotein 16,3 %, råaska 1,4 %, råfiber 0,8 %, fukt 52,8 % Innehåll: 110 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Gott om i lager - Fredag levereras

    46,00 kr

  • Få kvar Trixie Premio Lolly Met Kabeljauw

    TRIXIE Trixie Premio Lolly med torsk

    Fredag levereras - 2 kvar i lager

    Trixie Premio Lolly med torsk 9 cm 60 st Trixie Premio Lolly med torsk 9 cm 60 st är ett läckert kompletterande hundgodis för hundar, tillverkat av nötskinn med torsk. Detta läckra snacks är en riktig godbit för din hund. Det är en torskklubba med en råhudspinne. När din hund har njutit av toppen kan den gärna tugga på råhudspinnen, vilket också hjälper till med tandvården. - Smakrikt hundgodis från Trixie i form av en klubba - Nötskinnspinne med torskklubba - Att tugga på råhud hjälper till med tandvården Innehåll: 60 bitar à 9 cm Sammansättning: Torsk (76 %), tuggskinn, glycerin, vetemjöl, majsstärkelse, mineraler Analytiska beståndsdelar: Fetthalt 5 %, fukthalt 18 %, protein 40 %, råaska 4 %, råfiber 1 %

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 2 kvar i lager

    300,00 kr

  • Trixie Premio Marbled Lamb Softies

    TRIXIE Trixie Premio Marmorerade Lamm Mjukdjur

    Gott om i lager - Fredag levereras

    Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100 g Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100g är ett kompletterande foder för hundar. Det är goda, glutenfria snacks gjorda med lamm och fisk, med en fisk- och kötthalt på minst 80%. Ett hälsosamt snacks för din hund, glutenfritt! Dessa godsaker är gjorda med lamm blandat med fisk, vilket ger dem deras unika marmorerade utseende. Snacket har den perfekta storleken att ge som godis eller belöning. Detta snacks är glutenfritt och består av 72% kött och 8% fisk. - Smakrikt hundsnacks gjort på nötskinn, lamm och fisk - Smakrikt och segt mellanmål som förhindrar tristess - Hjälper till att ta hand om tänderna - Glutenfri Sammansättning: lamm (72 %), vit fisk (8 %), majsstärkelse, tuggskinn, vegetabiliska biprodukter, sorbitol, mineraler. Analytiska beståndsdelar: protein 22 %, råaska 4 %, fett 4 %, råfiber 1 %, fukt 18 % Råd: Förvara svalt och torrt Innehåll: 100 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Gott om i lager - Fredag levereras

    34,00 kr

  • Trixie Premio Horse Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Hästränder

    Slut i lager

    Trixie Premio Horse Stripes 11 cm 100 gr Trixie Premio Horse Stripes 11 cm 100 g är ett kompletterande hundfoder. Det är ett smakrikt snacks tillverkat med 86 % hästkött. Stripes är glutenfria, vilket gör dem till det perfekta och hälsosamma snackset för din hund. Deras kompakta storlek gör dem också idealiska som belöning under träning och promenader. - Hundgodis med 86 % häst - Glutenfri - Perfekt som belöning Sammansättning: hästkött (86 %), majsstärkelse, sorbitol, vegetabiliska biprodukter, vegetabiliska proteinextrakt, mineraler Analytiska beståndsdelar: protein 40 %, råaska 5 %, fett 5 %, råfiber 0,2 %, fukt 20 % Råd: Förvara svalt och torrt Storlek: 11 cm Innehåll: 100 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    69,00 kr

  • Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Slut i lager

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Lachscreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Fischgehalt der Paste beträgt mindestens 35% (Lachs) und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung: Lachsbrühe, Lachsfleisch (35%), Rapsöl, Milcheiweißpulver, Hühnereiweißpulver.Inhaltsstoffe: Rohfett 15,6% Rohprotein 8,4%, Rohasche 1,3%, Rohfaser 1,0% Feuchtigkeit 70,9%.Inhalt: 110 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    41,00 kr 372,73 kr/kg

  • Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Slut i lager

    mit Lamm Fleischgehalt 77 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    12,00 kr 200,00 kr/kg

  • Trixie Premio Lamb Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Lammränder

    Slut i lager

    Trixie Premio Lammränder 100 gr 10 st Trixie Premio Lammstrips 100g (10 bitar) är läckra hundgodis med extra lamm, hela 90 % kött och inget tillsatt socker eller gluten. Din hund kommer att älska dessa goda Trixie-godis direkt! Dessa goda strimlor är gjorda med extra lamm och innehåller hela 90 % kött, vilket gör dem rika på protein. Tillverkade utan tillsatt socker eller gluten är de en hälsosam godbit för din hund, och deras unika smak kommer snabbt att göra dem till en favorit! - Köttsnacks för hundar - Med lamm, minst 90 % kött - Rik på proteiner - Inget tillsatt socker - Glutenfri Kompletteringsfoder för hundar (mellanmål) Sammansättning: lammkött (90 %), majsstärkelse, sojaprotein, glycerin, mineraler / inget tillsatt socker / glutenfri / Förvaras torrt och svalt. Analytiska beståndsdelar: Protein 40 %, Fetthalt 6,0 %, Råaska 4,2 %, Råfiber 0,5 %, Vattenhalt 25,0 %. Innehåll: 100 g Levereras per 10 stycken

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    34,00 kr

  • Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Trixie Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Slut i lager

    hoher Belohnungseffekt erleichtert das Verabreichen von Medikamenten glutenfrei und ohne Zuckerzusatz Inhalt: 110 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    41,00 kr 372,73 kr/kg

  • Trixie Premio Leverworst

    TRIXIE Trixie Premio Leverkorv

    Slut i lager

    Trixie Premio Leverkorv XXL 300 g Trixie Premio Leverkorv XXL i 300 gram är ett kompletterande foder för hundar, en extra stor tub med god leverkorvpaté, perfekt för träning och när du ger medicin! Skäm bort din hund med en liten dos leverkorvpaté! Använd denna paté när du tränar din hund eller ger medicin: det gör det mycket enklare! Denna paté är speciellt framtagen för hundar med lågt salt- och örtinnehåll och glutenfri. Tillverkad utan tillsatt socker! - Leverkorv i patéform för hundar - I tub, lätt att ge - Perfekt som belöning under träning - Gör det enklare att administrera medicinering - Glutenfri och utan tillsatt socker Sammansättning: kött och animaliska biprodukter (från fläsk: 57 % fläsk, varav 28 % fläsklever), köttbuljong, rapsolja, gelatin, grönsaker (kryddor, örter), ärtfibrer Analytiska beståndsdelar: fett 27 %, råprotein 16,3 %, råaska 1,4 %, råfiber 0,8 %, fukt 52,8 % Innehåll: 300 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    81,00 kr

  • Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Trixie Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Slut i lager

    Fleischgehalt 56 %, Fischgehalt 23 % mit Ente und Kabeljau glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 80 g Maße: 11 cm Zusammensetzung: Entenfleisch (56 %), Kabeljau (23 %), Rinderhaut, Glycerin, Maisstärke, Mineralstoffe | glutenfreie Rezeptur | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 5.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 36.0% Rohasche 4.0% Rohfaser 1.0%

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    29,00 kr 362,50 kr/kg

Snacks - Fidello

Snacks för hundar – Ansvarsfulla snacks för varje dag

Hos Fidello hittar du ett brett utbud av goda och ansvarsfulla hundgodis. Oavsett om du letar efter belöningar för träning, tugggodis för långvarig tuggglädje eller en godbit för att skämma bort din hund, har vi det perfekta godbiten för varje hund. Våra godbitar är gjorda med naturliga ingredienser och erbjuder inte bara utsökt smak utan även hälsofördelar.

Varför välja snacks på Fidello?

På Fidello är kvalitet vår högsta prioritet. Våra godis är noggrant utvalda för att möta din hunds behov, utan onödiga tillsatser eller artificiella smakämnen. Oavsett om du letar efter godis som uppfyller specifika kostbehov eller helt enkelt vill ha ett gott godis, erbjuder vårt sortiment något för hundar i alla åldrar, storlekar och raser.

Populära snacksalternativ för hundar

  • Träningsbelöningar : Små, hälsosamma snacks som våra träningsgodis är perfekta för att hålla din hund motiverad under träning.
  • Tuggtabletter : Långvariga tuggtabletter som inte bara ger tuggglädje utan också hjälper till med tandvården. Kolla in våra ben , till exempel.
  • Hypoallergena snacks : Perfekt för hundar med känsliga magar eller matallergier. Upptäck även vårt dietfoder för ytterligare stöd.
  • Hälsosamma godbitar : Snacks med extra näringsämnen, såsom omega-fettsyror eller vitaminer, som bidrar till din hunds hälsa.

Unna din hund hälsosamma snacks

Godis är mer än bara godis – de spelar en viktig roll i din hunds träning och välbefinnande. På Fidello erbjuder vi godis som inte bara är läckra utan också bidrar till din hunds hälsa. Oavsett om du väljer ett dagligt godis eller en speciell belöning kan du lita på vårt noggrant utvalda urval av naturliga och näringsrika alternativ.

Mer för din hund hos Fidello

Förutom snacks erbjuder Fidello allt din hund behöver:

Letar du efter det bästa rasspecifika hundfodret? Kolla då in vårt utbud av rasspecifikt hundfoder, som inkluderar torrfoder och våtfoder speciellt framtaget för en specifik hundras.

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.