2329 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • Få kvar Trixie Soft Snack Mini Trainer Dots

    TRIXIE Trixie Soft Snack Mini Trainer Dots

    Fredag levereras - 2 kvar i lager

    Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots 500 gr Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots (500 g) är ett kompletterande foder i form av mjuka, små hundgodisar med lax, vilket gör dem till den perfekta träningsbelöningen. Godisen är gjorda utan tillsatt socker och glutenfria, vilket gör dem till det perfekta träningshjälpmedlet. Deras härligt mjuka konsistens gör dem oemotståndliga! - Härligt mjuka belöningsgodis för hundar - Liten i storleken, perfekt som belöning under träning - Med lax - Glutenfri och utan tillsatt socker Sammansättning: vegetabiliska biprodukter, kött och animaliska biprodukter, grönsaker, fisk och fiskbiprodukter (4 % lax), mineraler, propylenglykol Analytiska beståndsdelar: råprotein 19 %, råaska 8 %, fett 5 %, råfiber 2 %, fukt 17 % Innehåll: 500 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 2 kvar i lager

    69,00 kr

  • Få kvar Trixie Trainer Snack Mini Botjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Ben

    Fredag levereras - 2 kvar i lager

    Trixie Trainer Snack Mini Ben 500 gram Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 gram är ett kompletterande foder i form av goda belöningsgodis för hundar, med fjäderfä, lamm och nötkött, perfekt för träning och kurser. Dessa goda godbitar är formade som ben i olika färger och smaker, nämligen nötkött, lamm och fågel. De är extra små och mjuka, vilket gör dem idealiska för användning i kurser och träning. Godisen kommer i praktiska, återförslutningsbara plastförpackningar. - Belöningsgodis till hunden - Extra mjuk och liten, perfekt för träning och kurser - Med nötkött, lamm och fågel - I återförslutningsbar förpackning Sammansättning: kött och animaliska biprodukter, spannmål, vegetabiliska biprodukter Analytiska beståndsdelar: protein 31 %, fett 6 %, råaska 3,5 %, råfiber 2 %, fukt 25 % Innehåll: 500 gram

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 2 kvar i lager

    58,00 kr

  • Trixie Trainer Snack Mini Hartjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Hjärtan

    Gott om i lager - Fredag levereras

    Trixie Trainer Snack Mini Hjärtan 200 gram Trixie Trainer Snack Mini Hearts (200 gram) är ett kompletterande foder i form av goda belöningsgodis för hundar med kyckling, lamm och lax, perfekt för träning och kurser. De goda godbitarna är hjärtformade och finns i olika färger och smaker, nämligen kyckling, lamm och lax. De är extra små och mjuka, vilket gör dem idealiska för användning på kurser och träning. Godisen levereras i praktiska, återförslutningsbara plastförpackningar. - Belöningsgodis till hunden - Extra mjuk och liten, perfekt för träning och kurser - Med kyckling, lamm och lax - I återförslutningsbar förpackning Sammansättning: spannmål, vegetabiliska biprodukter, kött och animaliska biprodukter, fisk och fiskbiprodukter, olja och fetter, vegetabiliska proteinextrakt, mineraler Analytiska beståndsdelar: råprotein 14 %, fett 5 %, råaska 3 %, råfiber 1 %, fukt 16 % Teknologiska tillsatser: konserveringsmedel Sensoriska tillsatser: färgämnen Innehåll: 200 gram

    5% extra rabatt Fidello Family

    Gott om i lager - Fredag levereras

    34,00 kr

  • Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Trixie Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Slut i lager

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Die Soft Snack Lupinos mit Geflügel und wertvollem Pflanzenprotein (Lupinen) sind ein leckerer, glutenfreier Snack für zwischendurch und eignen sich ideal als kleine Belohnung. Die Lupinos sind ohne Zuckerzusatz und werden im praktischen wieder verschließbaren Kunststoffeimer geliefert. Inhalt: 500 g Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (50%, 15% vom Geflügel), Gemüse, Luzerne, Lupine (4%). Analytische Bestandteile: Protein 28% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 5%, Feuchtigkeit 25%. Technologische Zusatzstoffe: Konservierungsmittel.

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    70,00 kr 140,00 kr/kg

  • Trixie Soft Snack Voor Tabletten

    TRIXIE Trixie Mjukt Snack för Tabletter

    Slut i lager

    Trixie Mjukt Snack För Tabletter 100 gram Trixie Soft Snack for Tablets 100g hundgodis, ett kompletterande hundfoder, är det perfekta sättet att ge din hund dess medicin. Godiset har en liten öppning där du kan gömma en tablett. Godisets mjukhet gör det enkelt att klämma på öppningen, vilket gör tabletten osynlig. Din hund får sitt goda godbit och har fått sin medicin under tiden. Soft Snacks är ett kompletterande hundfoder för hundar. - Mjukt snacks för hundar från Trixie - Enkel medicinering genom liten öppning - Kompletterande djurfoder Innehåll: 100 gram Sammansättning: kött och animaliska biprodukter, spannmål, tapiokastärkelse, vegetabiliska proteinextrakt, vegetabiliska biprodukter, trehalos, rosmarin Analytiska beståndsdelar: Protein 18 %, Råaska 5 %, Fett 5 %, Råfiber 0,5 %, Vattenhalt 18 %

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    58,00 kr

  • Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Trixie Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Slut i lager

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Huhn. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Zusammensetzung: Getreide, Ksrtoffelstärke, Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (4% Huhn), pflanzliche Nebenerzeugnisse, Öle und Fette Inhalt: 500g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    58,00 kr 116,00 kr/kg

  • Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Trixie Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Slut i lager

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 14 cm  Średnica 10 cm  Kolor: losowy  

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    54,00 kr

  • Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Slut i lager

    Torebka na przysmaki  Materiał: poliester  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania torebki - karabińczyk  Łatwe czyszczenie  Wysokość 9 cm  Średnica 7 cm  Kolor: losowy  

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    40,00 kr

  • Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Slut i lager

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 10 cm  Średnica 8 cm  Kolor: losowy  

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    49,00 kr

  • Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Slut i lager

    Ergänzungsfuttermittel für HundeLeckere, extra kleine und weiche Belohnungssnacks, ideal bei Ausbildung und Training. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Mit Rind, Lamm und Geflügel. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse, Getreide, Fisch und Fischnebenerzeugnisse.Inhaltsstoffe: Protein 31,0% Fettgehalt 6,0% Rohasche 3,5% Rohfaser 2,0% Feuchtigkeit 25,0%.Farb- und Konservierungsstoffe.Inhalt: 500g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    58,00 kr 116,00 kr/kg

  • Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Slut i lager

    kleine und weiche Leckerlis mit Huhn, Lamm und Lachs ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 200 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    29,00 kr 145,00 kr/kg

  • Trixie Tubenschutz

    Trixie Trixie Tubenschutz

    Slut i lager

    als Abdeckung für TRIXIE-Tubensnacks verhindert das Zerbeißen der Tube und schützt die Hand des Tierhalters erleichtert die Handhabung durch praktischen Steckverschluss Maße: ø 5 × 6,5 cm

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    46,00 kr

Snacks - Fidello

Snacks för hundar – Ansvarsfulla snacks för varje dag

Hos Fidello hittar du ett brett utbud av goda och ansvarsfulla hundgodis. Oavsett om du letar efter belöningar för träning, tugggodis för långvarig tuggglädje eller en godbit för att skämma bort din hund, har vi det perfekta godbiten för varje hund. Våra godbitar är gjorda med naturliga ingredienser och erbjuder inte bara utsökt smak utan även hälsofördelar.

Varför välja snacks på Fidello?

På Fidello är kvalitet vår högsta prioritet. Våra godis är noggrant utvalda för att möta din hunds behov, utan onödiga tillsatser eller artificiella smakämnen. Oavsett om du letar efter godis som uppfyller specifika kostbehov eller helt enkelt vill ha ett gott godis, erbjuder vårt sortiment något för hundar i alla åldrar, storlekar och raser.

Populära snacksalternativ för hundar

  • Träningsbelöningar : Små, hälsosamma snacks som våra träningsgodis är perfekta för att hålla din hund motiverad under träning.
  • Tuggtabletter : Långvariga tuggtabletter som inte bara ger tuggglädje utan också hjälper till med tandvården. Kolla in våra ben , till exempel.
  • Hypoallergena snacks : Perfekt för hundar med känsliga magar eller matallergier. Upptäck även vårt dietfoder för ytterligare stöd.
  • Hälsosamma godbitar : Snacks med extra näringsämnen, såsom omega-fettsyror eller vitaminer, som bidrar till din hunds hälsa.

Unna din hund hälsosamma snacks

Godis är mer än bara godis – de spelar en viktig roll i din hunds träning och välbefinnande. På Fidello erbjuder vi godis som inte bara är läckra utan också bidrar till din hunds hälsa. Oavsett om du väljer ett dagligt godis eller en speciell belöning kan du lita på vårt noggrant utvalda urval av naturliga och näringsrika alternativ.

Mer för din hund hos Fidello

Förutom snacks erbjuder Fidello allt din hund behöver:

Letar du efter det bästa rasspecifika hundfodret? Kolla då in vårt utbud av rasspecifikt hundfoder, som inkluderar torrfoder och våtfoder speciellt framtaget för en specifik hundras.

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.