2329 produkter

Hitta det du söker AI
Den här funktionen är fortfarande under utveckling. Precis som människor gör vår digitala assistent ibland misstag. Osäker? Vårt kundtjänstteam hjälper dig gärna.
  • Få kvar Trixie Veggie Safari

    TRIXIE Trixie Veggie Safari

    Fredag levereras - 4 kvar i lager

    Trixie Veggie Safari 28 gr 100 st Trixie Veggie Safari (28 g, 100 bitar) är ett vegetariskt tugggodis för hundar, perfekt för tandvård och lindring av tristess. Att tugga är ett viktigt behov för hundar: det vårdar deras tänder, slappnar av dem och förhindrar tristess. Dessa tugggodisar är också glutenfria och vegetariska, och deras hårda konsistens hjälper till att ta hand om tänderna genom att gnugga mot dem, ta bort plack och skräp. - Tugggodis för hunden - Vegetarisk, utan kött - Hjälper till att ta hand om tänderna - Motverkar tristess - Glutenfri Innehåll: 100 st Vikt: 28 gram

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 4 kvar i lager

    957,00 kr

  • Trixie Zalmhuid Gedroogd

    TRIXIE Trixie Torkat laxskinn

    Fredag levereras - 6 kvar i lager

    Trixie Torkat laxskinn 150 g Trixie Dried Salmon Skin 150g är ett kompletterande foder för hundar. Det består av rullar av 100% torkat laxskinn. Perfekt som mellanmål och mycket hälsosamt! Laxskinn är en hälsosam godbit för hundar, perfekt som belöning. Detta laxskinn är tillverkat i rullar för mer tuggnöje. - Smakrikt torkat laxskinn från Trixie - Utförs i rullar - I väskan - Perfekt som mellanmål eller belöning Sammansättning: 100 % laxskinn, torkat Analytiska beståndsdelar: protein 70 %, fett 12 %, fukt 10 % Råd: Förvaras torrt och svalt. Innehåll: 150 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Fredag levereras - 6 kvar i lager

    104,00 kr

  • Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Slut i lager

    mit Süßkartoffel, Gemüse und Obst vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 100 g Zusammensetzung: Süßkartoffel (60 %), Mais (18 %), Glycerin, Banane (3 %), Karotten (3 %) / lila Kartoffel (3 %), Hafer (3 %) / Seealgen (3 %), Spinat (3 %), Sojaprotein, Hefen | getreidefrei | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 18.0% Protein 6.0% Rohasche 2.0% Rohfaser 2.0%

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    29,00 kr 290,00 kr/kg

  • Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Slut i lager

    glutenfrei vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 120 g Zusammensetzung: Kartoffel (35 %), Karotten (25 %), Erbsen (15 %), Süßkartoffel (15 %), Glycerin, Mineralstoffe, Rosmarin | glutenfreie Rezeptur | vegan | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Analytischer Bestandteil:  Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 9.0% Rohasche 3.0% Rohfaser 1.5%

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    29,00 kr 241,67 kr/kg

  • Trixie Weihnachtsbox Hund

    Trixie Trixie Weihnachtsbox Hund

    Slut i lager

    Das ideale Weihnachtsgeschenk für alle Hunde! Machen Sie auch Ihrem Vierbeiner an Weihnachten eine Freude! Mit dieser tollen Geschenkbox von Trixie schaffen Sie das garantiert! In der weihnachtlich gestalteten Box befinden sich vier Geschenke zum Knabbern und Spielen, über die sich jeder Hund freuen wird. Inhalt der Geschenk-Box: 1 Spieltau, Baumwolle, 20 cm 1 Schneeball, Plüsch (Polyester), ø 10 cm 1 Packung Schoko-Drops, 75 g 2 Kaustangen, 12 cm, 12 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    58,00 kr

  • Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Trixie Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Slut i lager

    mit Hühnchen und Seelachs Fleischgehalt 57 %, Fischgehalt 14 % ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Beute Inhalt: 75 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    23,00 kr 306,67 kr/kg

  • Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Trixie Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Slut i lager

    mit Hühnchen ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Kunststoffeimer Inhalt: 500 g

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    46,00 kr 92,00 kr/kg

  • Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Slut i lager

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa. W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania. Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Różne kolory (wysyłamy losowo).  Średnica: 7 cm

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    47,00 kr

  • Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Slut i lager

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa.  W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania.  Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Dostępne w różnych kolorach. Wybór kolorów losowy.  Średnica: 11 cm

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    103,00 kr

  • Trixie Zabawka Świąteczna dla psa Dzwonek z linką beżowy 12/36cm [TX-92018]

    Trixie Trixie zabawka świąteczna dla psa dzwonek z linką - na przysmaki i przeciąganie

    Slut i lager

    WstępŚwiąteczny dzwonek z linką od Trixie to interaktywna zabawka dla psa, która łączy dwie rzeczy, które psy kochają najbardziej: zdobywanie smakołyków i wspólną zabawę z opiekunem. Gumowy „dzwonek” działa jak prosta zabawka na przysmaki (pupil musi się postarać, aby nagroda wypadła), a bawełniana linka ułatwia chwytanie, noszenie oraz zabawy w przeciąganie. To dobry wybór, gdy chcesz zająć psa w domu, odciążyć go od nudy w okresie zimowym i jednocześnie wzmocnić dobre nawyki poprzez nagradzanie.Zabawki edukacyjne i interaktywne świetnie sprawdzają się u psów, które szybko się ekscytują, mają dużo energii albo mają tendencję do „szukania zajęcia” (np. gryzienia przedmiotów domowych). Ten model jest prosty w użyciu: wkładasz przysmaki, dajesz psu, a on pracuje nosem i łapami, by je wydobyć.Specyfikacja produktu Marka: Trixie Typ: zabawka edukacyjna i interaktywna dla psów Model: świąteczny dzwonek z linką (zabawka na przysmaki) Kolor: beżowy Wymiary: 12/36 cm Materiał: guma + sznur bawełniany Zastosowanie: zabawa w zdobywanie przysmaków, aportowanie, przeciąganie Jak działa i dlaczego jest potrzebnyWewnątrz gumowego elementu możesz umieścić drobne przysmaki. Pies, aby je zdobyć, musi poruszać zabawką, toczyć ją, podrzucać lub manipulować pyskiem w taki sposób, by smakołyki stopniowo wypadały. To nie tylko „zajęcie na chwilę” – to kontrolowana forma pracy umysłowej, która pomaga: rozładować nadmiar energii bez konieczności długiego biegania (szczególnie przy złej pogodzie), zaspokoić naturalną potrzebę węszenia i „szukania jedzenia”, spowolnić tempo jedzenia u psów łapczywych (gdy podajesz część dziennej porcji jako nagrody), zmniejszyć nudę i ryzyko zachowań destrukcyjnych w domu. Bawełniana linka dodaje drugą warstwę aktywności: pozwala na krótkie, kontrolowane przeciąganie i łatwiejsze chwytanie zabawki. Dzięki temu możesz przeplatać zabawę samodzielną psa z zabawą wspólną, budując relację i ucząc psa zasad (np. oddawania przedmiotu na komendę).Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyProdukt jest przeznaczony dla psów. Najlepiej sprawdzi się w następujących przypadkach: Wielkość psa: małe i średnie psy oraz spokojniejsze duże psy (dobór zależy od siły gryzienia i stylu zabawy). Wiek: młodzież i dorosłe psy; u szczeniąt stosuj pod ścisłym nadzorem i na krótkie sesje, aby nie przeciążać zębów oraz nie dopuścić do rozgryzania linki. Styl życia: psy domowe, które potrzebują dodatkowej stymulacji w mieszkaniu; psy aktywne, którym chcesz dorzucić „pracę głową”; psy, które lubią zabawki na jedzenie. Temperament: psy ciekawskie, szybko nudzące się, lubiące węszenie i rozwiązywanie prostych „zadań” w zamian za nagrodę. Jeśli Twój pies jest bardzo silnym „niszczycielem” i intensywnie rozrywa zabawki, wybieraj krótkie sesje i zawsze kontroluj stan gumy oraz linki. To zabawka interaktywna, a nie gryzak do wielogodzinnego pozostawiania bez opieki.Jak stosować Wybierz przysmaki: najlepiej małe, suche i aromatyczne (takie, które łatwo wypadają i nie brudzą wnętrza). Umieść przysmaki w gumowym dzwonku w ilości dopasowanej do wielkości psa i trudności zadania. Podaj zabawkę psu i pozwól mu samodzielnie kombinować. Na początku możesz ułatwić zadanie: potrząsnąć zabawką i „pokazać”, że w środku coś jest. Ustal czas sesji: zwykle 5–15 minut wystarczy, aby pies się wyciszył i zmęczył umysłowo. Po zabawie sprawdź zabawkę: obejrzyj linkę i gumę pod kątem przetarć, pęknięć lub nadgryzień. Jeśli chcesz pracować treningowo: poproś psa o proste komendy (siad, zostań), a dopiero potem podaj zabawkę jako nagrodę. Zalety Interaktywna zabawka na przysmaki – angażuje umysł i nos psa. Połączenie gumy i bawełnianej linki – łatwe chwytanie, możliwość zabawy w aport i przeciąganie. Pomaga ograniczać nudę i zachowania destrukcyjne w domu. Wspiera wyciszenie psa poprzez „pracę” nad zdobyciem nagrody. Może wspomagać spowolnienie jedzenia u psów łapczywych (gdy stosujesz smakołyki lub część karmy jako nagrodę). Świąteczny motyw – fajny pomysł na sezonowy prezent. Wady Nie jest przeznaczona dla psów, które bardzo intensywnie niszczą zabawki – wymaga nadzoru i kontroli zużycia. Linka bawełniana może się strzępić przy częstym przeciąganiu lub gryzieniu. Przy źle dobranych przysmakach (zbyt duże/klejące) nagrody mogą wypadać trudniej lub brudzić wnętrze. Kolor jasny może szybciej się zabrudzić podczas intensywnego użytkowania. BezpieczeństwoZabawka powinna być używana pod nadzorem opiekuna, szczególnie u psów z tendencją do rozrywania materiałów. Nie pozwalaj, aby pies połykał fragmenty linki lub gumy. Jeśli zauważysz pęknięcia, ostre krawędzie, mocne przetarcia albo luźne elementy – zabawkę należy wymienić. Przeciąganie prowadź krótko i spokojnie: bez gwałtownych szarpnięć, zwłaszcza u młodych psów.Wskazówki: jak zwiększyć zainteresowanie psa Użyj bardziej aromatycznych przysmaków (np. mięsnych mini kostek) i na początku wypełnij zabawkę tylko częściowo. Na start potrząśnij zabawką, aby pies usłyszał i poczuł zapach nagrody. Zmieniając rodzaj smakołyków, utrzymasz wysoki poziom motywacji. Jeśli pies się frustruje, ułatw zadanie: użyj mniejszych przysmaków, które szybciej wypadną. Najczęstsze błędy Zostawianie zabawki psu na cały dzień bez nadzoru – może to przyspieszać niszczenie i zwiększać ryzyko połknięcia elementów. Dobór zbyt dużych smakołyków, które blokują się i zniechęcają psa. Przeciąganie z dużą siłą i „siłowanie się” z psem – zamiast zabawy może pojawić się nadmierne pobudzenie. Brak kontroli kalorii – przysmaki z zabawki też wliczają się do dziennej dawki. FAQCzy to jest gryzak?To przede wszystkim zabawka interaktywna na przysmaki. Pies może ją podgryzać, ale nie jest to produkt dla psów, które mają potrzebę intensywnego, długotrwałego gryzienia.Jak czyścić zabawkę?Po zabawie usuń resztki smakołyków. Gumową część można przetrzeć wilgotną ściereczką; linkę utrzymuj w czystości, unikając długiego moczenia, aby nie osłabiać włókien. Zawsze wysusz przed ponownym użyciem.Czy nada się dla psa dużej rasy?Może się sprawdzić u dużego psa o spokojnym stylu zabawy, ale u bardzo silnych psów lepiej postawić na rozwiązania stricte „heavy duty” i zawsze używać pod nadzorem.O marceTrixie to niemiecka marka akcesoriów dla zwierząt, znana z szerokiej oferty produktów do codziennej opieki, zabawy i treningu. Wyróżnia ją praktyczne podejście do potrzeb zwierząt oraz różnorodność rozwiązań – od klasycznych zabawek po produkty wspierające stymulację umysłową i budowanie relacji z opiekunem. Trixie stawia na funkcjonalność, powtarzalną jakość wykonania i projekty, które ułatwiają wprowadzenie aktywności do domowej rutyny psa.

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    87,00 kr

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Baconcreme 75g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    28,00 kr 373,33 kr/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Geflügelcreme 75g

    Slut i lager

    5% extra rabatt Fidello Family

    Slut i lager

    28,00 kr 373,33 kr/kg

Snacks - Fidello

Snacks för hundar – Ansvarsfulla snacks för varje dag

Hos Fidello hittar du ett brett utbud av goda och ansvarsfulla hundgodis. Oavsett om du letar efter belöningar för träning, tugggodis för långvarig tuggglädje eller en godbit för att skämma bort din hund, har vi det perfekta godbiten för varje hund. Våra godbitar är gjorda med naturliga ingredienser och erbjuder inte bara utsökt smak utan även hälsofördelar.

Varför välja snacks på Fidello?

På Fidello är kvalitet vår högsta prioritet. Våra godis är noggrant utvalda för att möta din hunds behov, utan onödiga tillsatser eller artificiella smakämnen. Oavsett om du letar efter godis som uppfyller specifika kostbehov eller helt enkelt vill ha ett gott godis, erbjuder vårt sortiment något för hundar i alla åldrar, storlekar och raser.

Populära snacksalternativ för hundar

  • Träningsbelöningar : Små, hälsosamma snacks som våra träningsgodis är perfekta för att hålla din hund motiverad under träning.
  • Tuggtabletter : Långvariga tuggtabletter som inte bara ger tuggglädje utan också hjälper till med tandvården. Kolla in våra ben , till exempel.
  • Hypoallergena snacks : Perfekt för hundar med känsliga magar eller matallergier. Upptäck även vårt dietfoder för ytterligare stöd.
  • Hälsosamma godbitar : Snacks med extra näringsämnen, såsom omega-fettsyror eller vitaminer, som bidrar till din hunds hälsa.

Unna din hund hälsosamma snacks

Godis är mer än bara godis – de spelar en viktig roll i din hunds träning och välbefinnande. På Fidello erbjuder vi godis som inte bara är läckra utan också bidrar till din hunds hälsa. Oavsett om du väljer ett dagligt godis eller en speciell belöning kan du lita på vårt noggrant utvalda urval av naturliga och näringsrika alternativ.

Mer för din hund hos Fidello

Förutom snacks erbjuder Fidello allt din hund behöver:

Letar du efter det bästa rasspecifika hundfodret? Kolla då in vårt utbud av rasspecifikt hundfoder, som inkluderar torrfoder och våtfoder speciellt framtaget för en specifik hundras.

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Inloggning

    Glömt ditt lösenord?

    Har du inget konto än?
    Skapa ett gratis konto och njut av många fördelar.